Etnobazar, czyli egzotyka w zasięgu ręki

Egzotyczne zapachy przypraw i kadzidełek, piękna i różnorodna kolorystyka tkanin i pamiątek, oraz niepowtarzalne meble i dekoracje do domu… to cudowne miejsce na ziemi, które większość kojarzy z gwarnym targowiskiem, gdzieś w dalekiej Azji.  Żeby tego doświadczyć i poczuć smak dalekich krain, nie trzeba pakować plecaka. Egzotyczny raj znajdziemy bardzo blisko, a dokładnie tuż za rogiem.

Etnobazar, to niezwykłe miejsce, które pozwoli nam zasmakować magicznej atmosfery egzotycznych targowisk.  Ten, kto na nich bywał, szybko rozpozna ogromną ilość produktów żywnościowych, wyszukanych przypraw, kaw, sosów i dodatków. Uśmiechnie się na widok pięknie tkanych indonezyjskich dywanów i kolorowych hinduskich strojów. Znajdzie, tu wszystko, co zapamiętał podróżując po dalekich krainach. Prawdziwe i oryginalne rzeczy, czyli cały świat w jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki. 

Etnobazar, to coś więcej niż sklep orientalny. To półki pełne wspomnień i zapachu egzotyki z najbardziej wyszukanych wojaży, gdzie smaki, zapachy i intensywne kolory przeplatają się bez końca.