Celina Statkiewicz i jej kulinarny talent

Celina Statkiewicz to niezwykle ciekawa postać – była finalistką programu Hell’s Kitchen. Uwielbia gotować, prowadzi kulinarny program w Pytaniu na śniadanie emitowanym przez program 2 Telewizji Polskiej. Brała udział w programie Chef Roc, kulinarnym programie w USA, realizowanym na Hawajach i prezentowanym aż w 50 krajach świata. Organizuje warsztaty kulinarne dla osób zainteresowanych gotowaniem. Udziela porad restauratorom, pomaga im układać menu oraz udziela porad innego rodzaju. Jest osobą młodą, ale mającą wiele ciekawych pomysłów i dążącą do perfekcji w gotowaniu. 

Co jeszcze potrafi Celina Statkiewicz?

Dziewczyna ukończyła studia prawnicze. Pracowała jako menedżer generalny do spraw inwestycji. Nie to jednak było jej zawodowym i życiowym powołaniem, lecz gotowanie. Podczas podróży po całym świecie zgłębiała tajniki lokalnych kuchni – poznawała dania włoskie, angielskie, irlandzkie, amerykańskie czy japońskie. Przyswoiła ogromną wiedzę, miała wiele inspiracji, łączyła smaki i uczyła się przez cały czas. Dało to doskonały efekt, gdy zajęła się kulinariami na poważnie. Jej atutem jest też uroda – szczupła sylwetka, długie ciemne włosy oraz zniewalający uśmiech. 

Jaka jest Celina?

Celina Stankiewicz jest osobą kobiecą, ciepłą, pełną energii. Ma udane życie prywatne, jest partnerką i mamą. Uwielbia gotować i nieustannie się uczy, co jest godne podziwu. Wie, że nie można osiąść na laurach, lecz cały czas trzeba się uczyć i tak też postępuje. Na pewno jeszcze nie raz usłyszymy o tej wyjąkowej, utalentowanej, młodej kobiecie.