Olga Łasak w aktorskim świecie

Olga Łasak jest polską aktorką, wokalistką, artystką kabaretową oraz pedagogiem, która urodziła się w 1988 roku w Bielsku-Białej. Ukończyła szkołę wokalno-baletową przy Gliwickim Teatrze Muzycznym. Bardzo często zajmuje się dubbingiem, a podkładanie głosów stało się jej zajęciem wiele lat temu. Podkładała głosy w filmach oraz serialach, posiada imponujące doświadczenie w takim działaniu. Jej głosami mówiły postaci w serialach Ciekawski GeorgeL Małpiszon i gwiadka, Chuck i przyjaciele, Woodlisie, Bejnamin Blumchen: Cyrkowe lwy oraz Benzjamin Blumchen: Księżniczka lodowej tafli i wielu innych. 

Jaka jest Olga Łasak?

Szczupła, energiczna blondynka w okularach występuje także w Kabarecie Czesuaf od 2017 roku, a jej kabaretowi koledzy mówią, że śpiewa tak, że słowiki milkną. Dodają, że jej pojawienie się w tej formacji podniosło poziom jej urody, co bynajmniej nie było trudne. Olga Łasak jest osobą znaną, ale skromną i energiczną. Lubi mieszkać w małym miasteczku, gdzie ma rodzinę i przyjaciół. Czuje się tam dobrze i bezpiecznie, ma pewien komfort. Potrafi cieszyć się drobiazgami, w czasie pandemii wspiera małą kawiarnię kupując jej wyroby. Jest osobą optymistycznie nastawioną do świata i ludzi. Jest aktywna w mediach społecznościowych, ma swój profil na przykład na Instagramie. Wystąpiła w Szansie na sukces. Opole 2021 i zaśpiewała wówczas piosenkę Jolka, Jolka z repertuaru Budki Suflera. 

Kariera Olgi Łasak rozwija się, a występy w kabarecie dały jej popularność – dubbing to praca głosem, ale aktora nie widać. Dzięki obecności w kabarecie jednak aktorka jest w pełni widoczna na co dzień, bawi widzów i rozwija się zawodowo.