Kim jest Michalina Robakiewicz?

Michalina Robakiewicz to aktorka, która po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w serialu „Klan”. Rola przyrodniej siostry Jerzego Chojnickiego sprawiła, że stała się rozpoznawalna w świecie filmu. Kolejnymi serialami, w których się pojawiła były „ Na wspólnej”, gdzie wcieliła się w postać Sandry Gawriłow oraz „Kontrola”.

Talent Michaliny Robakiewicz powoli dostrzegają również twórcy kinowi. Ich zainteresowanie zaowocowało na razie epizodami w filmach „Sukienka” i „Psy 3. W imię zasad”. Zwłaszcza ta ostatnia produkcja może być dla dwudziestosześcioletniej aktorki ciekawym doświadczeniem. Reżyserem filmu był Radosław Pasikowski, a główne role zagrali Bogusław Linda, Cezary Pazura, Marcin Dorociński, czy też Jan Frycz. Praca na planie z ikonami polskiego kina z pewnością była ciekawym doświadczeniem dla osoby dopiero rozpoczynającej pracę na dużym ekranie .

Młoda aktorka po uporządkowaniu spraw związanych z życiem prywatnym, może spokojnie skupić się na własnej karierze. Michalina była przez długi czas w konflikcie ze swoją słynną matką Adrianną Biedrzyńską. Aktorki przez długi czas nie utrzymywały ze sobą żadnych kontaktów. Dopiero ciężka choroba Biedrzyńskiej i jej walka z nowotworem sprawiły, że ich relacje uległy ociepleniu.

Robakiewicz nie poprzestaje tylko na aktorstwie. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej kontro na instagramie ma już ponad 17 tysięcy obserwujących. Ostatnio dużo popularnością cieszyła się jej sesja zdjęciowa, w której prezentowała ubrania ręcznie robione przez… Adriannę Biedrzyńską! Jak widać Michalina Robakiewicz niezwykle energicznie rozwija swoją karierę i możemy być pewni, że jeszcze o niej usłyszymy.