Tajemniczy model- Piotr Czaykowski

Ta barwna postać o nadobnej urodzie, o której niezbyt wiele wiadomo, odnosi same sukcesy zarówno na gruncie prywatnym, jak i zawodowym. Znany z polskiego programu Azja Express, dał się poznać jako osoba ciepła, empatyczna, pełna wyczucia i logicznego myślenia. Z łatwością pokonywał stawiane przed nim wyzwania i dziarskim krokiem wspinał się na prawdziwe wyżyny. 

Piotr Czaykowski jest modelem uwielbianym przez każdego fotografa, który choć raz miał możliwość z nim współpracować. Dzięki swojej nietypowej urodzie zachwyca nie tylko na fotografiach. Rzesza fanek, która towarzyszy mu na co dzień jedynie potwierdza jego ciepło i umiejętność bycia prawdziwym magnesem na ludzi. 35 letni model współpracował z takimi markami jak Dolce & Gabbana i Giorgio Armani. To właśnie dzięki tym sesjom jego nazwisko zapisało się na stałe w historii modelingu. Niezachwiane rysy twarzy, niesamowita osobowość i doskonałość w każdym calu już teraz czynią z Piotra prawdziwą ikonę, która zasługuje na same pochwały. 

Piotr Czaykowski nie lubi chwalić się swoimi prywatnymi sukcesami, toteż medialnie jest sławą, której życie osobiste nie jest zbytnio znane. Z programu emitowanego na antenie telewizji TVN można jedynie wywnioskować bliską zażyłość z Michałem Pirógiem. Ich programowy duet sprawił, że widzowie zakochali się w Azji Express na nowo. Prywatnie ci dwaj panowie także zdają się rewelacyjnie dogadywać. Przyjaźń, którą widzowie polskiej telewizji mogli oglądać osobiście z całą pewnością potrwa jeszcze przez długie lata.