Kim jest Aleksandra Domańska?

Aleksandra Domańska jest polską aktorką oraz celebrytką. Ma trzydzieści jeden lat. Urodziła się w Garwolinie 9 maja 1989 roku. Poznajmy tę wspaniałą aktorkę nieco bliżej.

Najważniejsze informacje

Aleksandra Domańska ukończyła I Liceum Ogólnokształcące imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie. Następnie w roku 2012 ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie.

Aleksandra Domańska od roku 2009 pracuje w teatrze, jak i także przy produkcjach telewizyjnych. W roku 2010 zajęła nawet drugie miejsce w bardzo prestiżowym konkursie. Mowa o Międzynarodowym Konkursie Piosenki Aktorskiej w St. Petersburgu – „Singing Mask”. Widzowie głównie poznali ją w roli Joanny Zarzyckiej. Wciela się w młodą kobietę od 2014 roku w znanym serialu „O mnie się nie martw” nadawanym na kanale TVP2. W roku 2017 zagrała w filmie „Podatek od miłości” w reżyserii Bartłomieja Ignaciaka główną rolę. Wcieliła się w Klarę. Film swoją premierę miał w 2018 roku.

Rodzina Aleksandry Domańskiej

Aleksandra Domańska ma 168 centymetrów wzrostu. Skrupulatnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Obecnie śledzi ją już ponad dwieście tysięcy użytkowników. Jeśli chodzi o rodzinę aktorki, to mogliśmy się o niej dowiedzieć nieco więcej w programie TVN „Ameryka Express”. W programie tym artystka wystąpiła ze swoim bratem – Dawidem. Niestety aktorka niezbyt chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia poza sceną. Nie wiemy nawet czy jest z kimś związana na stałe. Pozostaje nam nic innego jak śledzić jej Instagrama i być na bieżąco.