Kim jest Hanna Konarowska?

Hanna Konarowska jest aktorką, która pochodzi z rodziny z bardzo dużymi tradycjami w tym właśnie zawodzie. Jej kariera nabiera coraz większego tempa, a przy tym kobieta się realizuje w życiu prywatnym. Koniecznie przeczytajmy poniższe informacje, jeśli chcemy o kobiecie tej dowiedzieć się nieco więcej.

Kariera zawodowa

Hanna Konarowska pochodzi z Warszawy. Urodziła się 24 maja 1983 roku. Jest absolwentką Instytutu Filmowego i Teatralnego w Nowym Jorku. Jej pradziadek to Jan Parandowski. Obydwoje rodziców to oczywiście aktorzy. Aktorką jest także starsza siostra Maria Konarowska. Tak więc, możemy stwierdzić, że swój talent odziedziczyła razem z genami.

Trzeba przyznać, że jej sama filmografia robi bardzo duże wrażenie. Na swoim koncie ma wiele ról epizodycznych w produkcjach polskich. Między innymi mogliśmy ją już oglądać w „Pitbullu”, „Tango z aniołem” oraz także w „Przyjaciółkach”. Zagrała oprócz tego w „Lejdis”, „Nad życie” oraz „Wkręceni 2”. Jest także aktorką dubbingową.

Bardzo dużą rozpoznawalność jej przyniosła rola w serialu uwielbianym przez telewidzów „Barwy szczęścia”, który jest emitowany przez wiele lat na antenie TVP2. Tam się wciela w postać bardzo lubianej Albiny Węgrzyk.

Życie prywatne

Partnerem Hanny był Jakub Wons. Również należy do branży filmowej. Mają razem córkę – Zofię. Jednakże, z biegiem czasu rozeszły się ich drogi. Aktorka aktualnie jest w związku z innym mężczyzną. Dbają o swoją prywatność i nie wypowiadają się na tematy prywatne publicznie. Owocem ich miłości jest córka.