Biała ramoneska – idealna na ślub

Niektóre Pary Młode decydują się na ślub niekoniecznie latem. W związku z tym kobiety muszą być zabezpieczone jeszcze jakimś okryciem wierzchnim. Kiedyś Panna Młoda stawiała na futerko, ale czasy te już przeminęły. Obecnie króluje biała ramoneska.

Czym jest ramoneska?

Ramoneska jest kurtką o uniwersalnym kroju. Najczęściej jest skórzana. Charakteryzuje się najczęściej klapami oraz ćwiekami. Jednak jest niekoniecznie. W swojej podstawowej wersji występuje w kolorze czarnym. Jednak na rynku znajdziemy także ramoneski w innym kolorach. Biała ramoneska szczególną popularnością cieszy się wśród Panien Młodych. To one stawiają na ten model.

Różne modele

Białe ramoneski występują w przeróżnych modelach. Możemy postawić na model znacznie bardziej charakterystyczny, na przykład ze wspomnianymi już ćwiekami. Jednak kobiety, które nie chcą się zbytnio wyróżnić oczywiście nie zostają z niczym. Mogą postawić na proste białe ramoneski jedynie z zameczkiem. Są one bardzo eleganckie.

Kobiety odważniejsze mogą postawić na ramoneski w innych kolorach. Możemy postawić na grę kontrastami. Może to być ramoneska zielona, granatowa, czerwona czy też czarna. Nie ma czego się bać. Z przepiękną białą sukienką każda ramoneska, w każdym kolorze będzie wyglądała wręcz przepięknie. Do tego odpowiedni make-up oraz odpowiednia fryzura i mamy zagwarantowaną stylizację marzeń. Jedno jest pewne – w ten dzień Panna Młoda będzie wyglądała przepięknie i będzie to jej dzień. Będzie ślicznym uzupełnieniem swojego partnera, a razem będą tworzyć super parę.