Przedsiębiorcza Laura Mancewicz

Siostry Mancewicz znamy doskonale. Zdecydowanie najpopularniejsza jest Rozalia Mancewicz, która zdobyła tytuł Miss Polonia. Jednak jej siostra Laura Mancewicz również robi sporą karierę. Czym się zajmuje?

Biznes

Przede wszystkim Laura Mancewicz zajmuje się prowadzeniem biznesu pod postacią bardzo ekskluzywnego domu weselnego. Dom jest usytuowany pod jej rodzinnym Białymstokiem. Miejsce to naprawdę cieszy się ogromną popularnością. Aby w miejscu tym wyprawić swoje wesele, to musimy zapisać się na termin z bardzo, bardzo dużym wyprzedzeniem. Osoby zainteresowane tym miejscem doskonale o tym wiedzą. Opinie tego miejsca są niezmiernie pozytywne. Widać, że Laura Mancewicz robi co może, aby wszystko było dosłownie zapięte na ostatni guzik. Jak widać ciężka praca na pewno popłaca.

Życie poza domem weselnym

Poza domem weselnym Laura Mancewicz zasłynęła również w show-biznesie. Bardzo dużo dowiemy się o kobiecie z jej mediów społecznościowych. Szczególnie polecamy obserwować kobietę na jej Instagramie. Wrzuca regularnie nie tylko zdjęcia ze swojej pracy, ale także ze swojego życia prywatnego. Kobieta stawia także swoje pierwsze kroki w show biznesie. Udało jej się już poprowadzić kilka koncertów i innych wydarzeń . Dzięki temu zyskuje sporo na popularności. Daje się poznać jako prawdziwa profesjonalistka. Widać, że się przygotowuje do każdego swojego wystąpienia. Miło się ogląda osoby, które podchodzą na poważnie do swojej pracy. Dzięki temu udaje się im zbudować spójny wizerunek i są lubiane.