Katarzyna Zawadzka i jej niezapomniana rola w serialu „Powiedz TAK”

Wszystkie Pary Młode, które szykują się aktualnie do zaślubin powinny zerknąć do produkcji, która już jakiś czas temu była emitowana na antenie Polsatu. Mowa o serialu „Powiedz TAK”. Serial opowiada o pracy wedding plannerki, która pomaga różnym parą. W tej roli przepięknie wypadła Katarzyna Zawadzka.

Organizacja ślubu wcale nie musi być taka trudna

Katarzyna Zawadzka w serialu „Powiedz TAK” uświadamia nas, że organizacja ślubu wcale nie musi być taka stresująca. W serialu tym pokazanych jest wiele ciekawych historii, które mogą nas zainspirować. Musimy przyznać, że kiedyś myśleliśmy, że organizatorka ślubów była zarezerwowana jedynie dla ludzi wysoko postawionych. Katarzyna Zawadzka w serialu przekonała nas do tego, że z usługi tej może skorzystać niemal każdy. Jej klienci nie wszyscy byli zamożni. Wiadomo, że jest to jedynie serial, ale zawsze w produkcjach jest nieco prawdy.

Świetny duet

Katarzyna Zawadzka w serialu tym grała z Pawłem Domagałą. Musimy przyznać, że to właśnie w tym serialu pierwszy raz usłyszeliśmy Pawła śpiewający głos oraz jego grę na gitarze. Było to świetne dopełnienie tej produkcji. Na pewno nas to do siebie przekonuje. Razem z Katarzyną Zawadzką stworzyli ciekawą parę, która na samym początku nie miała sobie po drodze. Jak widać przeciwieństwa się przeciągają i powyższe jest na to najlepszym dowodem. Byli tak przekonujący, że wielu widzów doszukiwało się romansu w życiu prywatnym aktorów. Były to jednak jedynie plotki, bez kompletnie żadnego uzasadnienia.