Born2be – atrakcyjne zakupy, niedostępne marki i promocje

Born2be jest jednym z tych odzieżowo-obuwniczych sklepów internetowych, o których mówi się, że bez problemu mogłyby być konkurentami takich marek jak Zalando, Eobuwie czy Answear. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na niezwykle atrakcyjne ceny, liczne promocje i posiadanie na półkach produktów, które w większości sklepów nie są dostępne. Co jeszcze ciekawego czeka tu na klientów?

Born2be – 20% rabat na start

Już pierwsza rejestracja w internetowym sklepie marki daje nowym klientom rabat w wysokości 20%, i to niezależnie od pory roku czy innych okazji sezonowych. Z tego bonusu warto skorzystać, bo w środku czeka na klienta kilkanaście tysięcy wyselekcjonowanych produktów różnych marek.

Mało tego, born2be to także sezonowe okazje dla stałych klientów: szalone środy, w których na wybrane produkty można otrzymać aż 40% zniżki, extra wyprzedaże, wyprzedaże jesień/zima, wiosna/lato oraz okazjonalne np. świąteczne, noworoczne itd.

Kluczem oferty firmowego sklepu jest obuwie, odzież i dobrane do nich akcesoria, co ważne: w świetnie przygotowanych działach dla kobiet, dla mężczyzn i dla dzieci. Ważną częścią sklepu jest też nasycony asortymentem dział Plus Size (modna odzież dla osób o większych rozmiarach).

Czym firma różni się od konkurentów? Będziecie zaskoczeni!

Otóż w przeciwieństwie do rynkowych liderów nie skupia się ona na super modnych (i drogich!) markach, a promuje aktywnie produkty mniej popularnych firm. Tym samym ceny, jakie zobaczymy w born2be potrafią być nawet 70% niższe niż w przypadku kultowych marek modowych, a sprzedawana odzież wciąż nadąża za trendami i cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Dobry balans między ceną, a jakością odzieży i obuwia.