Kim jest Filip Gurłacz?

To młody aktor, którego interesująca uroda i talent do odgrywania skrajnych ról przyciąga widzów jak magnez. Młody mężczyzna, który dopiero niedawno przekroczył 30 lat ma na koncie debiut u Komasy, występ u Wajdy i zwycięstwo w najpopularniejszym show Polsatu. A jak sam mówi to dopiero początek! 

Niełatwe pięknego początki.

Filip Gurłacz zdawał do Akademii Teatralnej w Warszawie i Łodzi jednak się nie dostał. Planował przeczekać rok na kierunku Lalkarstwa w Białymstoku jednak zaaklimatyzował się i nie chciał zmieniać miejsca. Prawdziwą miłość do aktorstwa poczuł na pierwszym roku studiów gdy koledzy z trzeciego roku zaprosili go do udziału do projektu lalkowego Pitipunto na podstawie operetki Gombrowicza. 

Dzieci i żona.

Aktor bardzo pilnuje swojego podwórka i niechętnie mówi o prywatności. Wiadomo jedynie, że w2016 roku poślubił aktorkę Małgorzatę Patryn, która przyjęła jego nazwisko. 

Kariera serialowa

Jeszcze na studiach miał swój debiut w głośnym filmie Jana Komasy „Miasto 44” gdzie grał Rogala, zwykłego szeregowego z oddziału AK. Potem występował w serialach „Komisarz Aleks” i „2XL”. Sam skromnie przyznaje, że gdyby nie angaż do filmu Komasy z pewnością jego „machina kariery” by nie ruszyła. Grał potem w „M jak miłość”, „Echo serca”, „Wataha”. 

Showman:

Filip Gurłacz zaskoczył pewnie wszystkich gdy dostał angaż do 13 edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wykonał utwory między innymi Eminema, Emilii Saneckiej czy Charlesa Aznavoura i zajął drugie miejsce.