Nicole Bogdanowicz – nadzieja młodego pokolenia aktorów?

Nicole Bogdanowicz to wschodząca gwiazda młodego pokolenia polskich aktorów. Urodzona w 1998 roku dopiero zdobywa pierwsze doświadczenia na małym i dużym ekranie, jednak nie da się ukryć, że jej kariera nabiera obecnie coraz większego rozpędu. Interesujący typ urody, ujmujący sposób bycia i charakterystyczny uśmiech – wszystko to sprawia, że Nicole Bogdanowicz wydaje się idealną kandydatką do odniesienia dużego sukcesu w branży filmowej.

Co wiemy o Nicole Bogdanowicz?

Nicole Bogdanowicz jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Filmowej, gdzie w 2020 roku ukończyła wydział produkcji filmowej. Do jej największych pasji należy jazda konna, choć młoda gwiazda uwielbia także judo oraz pływanie. Ciekawostką jest fakt, że Nicole posiada patent sternika motorowodnego oraz uprawnienia młodszego ratownika WOPR.

Gdzie zobaczymy Nicole Bogdanowicz?

Obecnie młodziutka aktorka jest rozpoznawana dzięki interesującej roli w polsatowskiej produkcji „Przyjaciółki”, gdzie gra Julkę Strzelecką – córkę Anki (Magdaleny Stużyńskiej) i Pawła (Bartka Kasprzykowskiego). Jest to jak dotąd jej najbardziej znacząca rola serialowa. Wcześniej można było ją zobaczyć w produkcjach takich jak „Na dobre i na złe”, „W rytmie serca” czy „Komisarz Alex”.

Oprócz tego Nicole Bogdanowicz może się pochwalić udziałem w filmach „Baby Bump”, „Lifting” oraz „Po prostu przyjaźń”. Ciekawym doświadczeniem był również udział aktorki w jedenastej edycji telewizyjnego show „Taniec z Gwiazdami”. Choć nie udało jej się zdobyć zbyt wysokiej pozycji, to występ u boku tancerza Kamila Kuroczko na pewno można zaliczyć do udanych.