Co otrzymała Matylda Stuhr w urodzinowym prezencie od swojego sławnego ojca?

Matylda Stuhr od swojego ojca otrzymała bardzo nietypowy prezent na urodziny. Córka Macieja Stuhra otrzymała list. W liście tym aktor się dzieli swoimi radami, przemyśleniami, jak i także spostrzeżeniami. Chociaż relacja tej dwójki nie była zawsze idealna to ten list pokazuje, że łączy ich naprawdę fantastyczna oraz silna więź. Jakie rady Maciej Stuhr przekazał swojej ukochanej córce?

Relacja Matyldy Stuhr z Maciejem Stuhrem

Maciej Stuhr to jeden z najbardziej znanych i utalentowanych polskich aktorów. Podczas swojej kariery aktorskiej, która już trwa kilkadziesiąt lat zagrał w niezliczonej ilości sztuk teatralnych, filmów oraz seriali. Ten sukces niesamowity na polu zawodowym niestety się odbił na życiu prywatnym tego aktora. Jak sam przyznaje, jego relacja z córką niestety pozostawia sporo do życzenia. W celu ich poprawienia, Maciej Stuhr w magazynie „Zwierciadło” opublikował list, której adresatem jest jego córka – Matylda StuhrCo w nim napisał aktora?

Niezwykły prezent na dwudzieste urodziny

Maciej Stuhr w liście do swojej ukochanej córki napisał, że boi się, jak jego świat będzie wyglądał w przyszłości oraz jak aktualna polityczna sytuacja wpłynie na życie jego dziecka. Nawiązał także do poświęcenia za dużej ilości czasu na pracę. Szczególną uwagę skupił na jego nieobecności podczas dorastania Matyldy. W liście do tego także zaznaczył, że jest w pełni świadomy wszelkich błędów i cieszy go niezmiernie, że pokolenie córki już ich nie popełnia. Musimy przyznać, że Matylda otrzymała bardzo oryginalny prezent.