Kim jest Diletta Leotta?

Diletta Leotta urodziła się 16 sierpnia 1991 roku. Jest to włoska dziennika, Anchor, gwiazda Instagrama z Katanii oraz prezenterka telewizyjna. Jest jednak najbardziej znana jako kotwica serialu „A” dla DAZN.

Kariera sportowa kobiety

Diletta Leotta nawet współpracowała w Sky Sport (Włochy) z takimi osobistościami medialnymi jak: Luca Marchegiani czy też Gianluca Di Marzio. Ta gwiazda telewizyjna także współpracowała z Aidą Yespic. Jest to bardzo znana aktorka telewizyjna, modelka oraz osobowość z Wenezueli. Obie kobiety były prowadzącymi radio 105 Take Away. Jest to program, który był emitowany w Radio 105 Network. Nieco wcześniej zakotwiczyła program dokładnie z Daniele Battaglia e Alan Caliqiuri od października 2017 roku.

Bardzo słynny gest

Dokładnie 2 października 2019 roku Giulia Diletta Leotta zwróciła skutecznie uwagę po tym, jak fani zespołu Napoli zadzwonili do niej, aby zdjęła koszulkę. Incydent ten miał miejsce w momencie relacjonowania gry Napoli z Brescią. Następnie część tłumu znajdującego się na stadionie – Stadio San Paolo zaczęła nagle śpiewać reporterowi również o tej właśnie prośbie.

Jak na takie zaczepki zareagowała kobieta? Musimy przyznać, że niezwykle przystępnie i bez większego niepokoju czy też zażenowania. Zgodnie z relacją światków Leotta się uśmiechnęła do publiczności i następnie odrzuciła tę ofertę. Pokazał do kamery kciuk w dół. Materiał w formie wideo z tego incydentu stał się w Internecie bardzo popularny. Nic dziwnego, mogliśmy być zszokowani nieco tą reakcją, ale jak najbardziej nam się spodobała.