Kim jest Laura Słowiak?

Laura Słowiak to żona Piotra Zielińskiego. Jest obecnie pod koniec swojego okresu ciąży. Poinformowała o tym przy pośrednictwie Instagrama. Na zdjęciach widać przepięknie zaokrąglony brzuszek. Co myślą o tym internauci?

To już ponad 3 lata razem

Piotr Zieliński modelce Laurze Słowiak oświadczył się ponad trzy lata temu. Para wzięła ślub w Ząbkowicach Śląskich, skąd pochodzi kobieta. Jednak zakochani o swoim ślubie poinformowali fanów oraz media dopiero po fakcie.

Laura Słowiak oraz Piotr Zieliński mieszkają na co dzień we włoskim mieście Neapolu. To właśnie w SSC Napoli gra obecnie mężczyzna. Już wkrótce życie tych dwojga zmieni się o 180 stopni. Dlaczego? Bowiem już niedługo zostaną rodzicami.

Popularna WAG

Musimy przyznać, że Laura to jedna z najpopularniejszych WAGs z naszego kraju. Od razu jednak zaznaczamy, że jej rola się nie ogranicza do bycia jedynie żoną znanego piłkarza. Na swoje własne nazwisko pracuje jako doświadczona fotomodelka. Słowiak bardzo aktywnie prowadzi swoje konta w różnych mediach społecznościowych. Pośród zdjęć, które publikuje nie brakuje fotografii wykonanych na tle przepięknego Neapolu. Zazdrościmy.

Niedawno żona Piotra Zielińskiego udostępniła na swoim Instagramie zdjęcia wprost z piaszczystej plaży, gdzie jest zamoczona w Morzu Tyrreńskim. Pozowała w bardzo sportowej stylizacji i miała podwiniętą bluzę. W ten właśnie sposób wyeksponowała brzuszek ciążowy w pełnej okazałości.

W opisie Laura nawet zdradziła, że termin porodu zbliża się bardzo dużymi krokami. Oczywiście internauci w komentarzach nie szczędzili kobiecie komplementów. Jednocześnie trzymali kciuki na szybkie i szczęśliwe rozwiązanie.